Anti-Santa banner
Pozor! Veškerý obsah se přesouvá na www.klusik.cz

Klusikův web

Vítejte!

Prakticky veškerý obsah se přesouvá na stránku www.klusik.cz :-)


Chvilku jsem se tu neukázal, ale opět plánuji započít práce zde; takže se to zde trochu naplní -- přijde řeč na LaTeX, vylepší se programovací část a spooousty dalších věcí ;)


NOVINKA!!

Přibyl nový odkaz FINSKO 2007. Postupně zde budu přidávat fotografie a zlehka i popis zájezdu, kde jsme byli a co jsme zažili.


Důvodů k vyrobení těchto stránek bylo hned několik: Když jsem kdysi vyráběl své první stránky (ať žije Frontpage :-D), později novější (již CSS) a další a další verze, pokaždé byly o něčem jiném - první byly tak nějak o mně, o fotografiích, o mojí škole a tak podobně. Mimojiné jsem se tam zmínil o "programování" v systému VHE (Valve Hammer Editor), který slouží jako mapgenerátor do Half Life (a CS). Kdysi jsem se tomuto oboru věnoval, takže jsem zachytil pár hlavních myšlenek, nicméně nyní si z toho už pramálo pamatuji, takže sekci VHE berte spíše tak s rezervou. Ale myslím, že by možná i byla škoda tyto informace nezveřejnit, když už byly napsány.
V novějších verzích jsem od tohoto upustil a začal se spíše věnovat programování a technice všeobecně, poté ještě CB (Citizen Bandu). A teď jsem měl najednou na disku tři různé weby a co s nimi?

Odpověď byla jednoduchá - vytvořit jeden "kompletní" web. Dalším důvodem, proč jsem toto stvořil byl fakt, že jsem občas něco hledal na netu o programování. A ne a ne se o tom, co zrovna potřebuji, nějak srozumitelně dozvědět. Všude tisícekrát to samé, ale ne v takové podobě, jakou bych požadoval. Proto jsem se tedy vrhl do psaní spíše takového "tutoriálovitého" webu o programování. Jsou tam úplné začátky, pokroky a pak i právě ty konstrukce, na které jsem nemohl dlouhé dny či týdny přijít. Ale nakonec jsem to vymyslel. A o získané poznatky se rád podělím.

A nakonec ... přece jen jsou prázdniny a v troše volného času jsem si chtěl zopakovat staré známé triky z webdesignu (no, designu....). A také se potřebuji zlepšit v psaní stránek v PHP, abych trochu dostal normu "do hlavy" :-D

Takže - příjemné počtení a věřím, že zde naleznete požadované informace.


Postavte si vlastní město! Vybudujte osadu, dejte lidem najíst, postavte doly, postavte tržnici a obchodujte! Nebo postavte kasárna a bojujte! Vše ZDARMA. Hra TRAVIAN!

Zahrajte si BiteFight :-)